LQP03TN1N4B02D | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 1.4NH 600MA 150 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 15 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1.4 nH לא מסוכך ציפוי עבה משרן 600 mA 150mOhm מקס' 0201 (0603 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LQP03TN1N4B02D דגמים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) 150mOhm מקס' |
יצרן | Q @ תדר 14 ב-500MHz |
סדרה | תדר - תהודה עצמית 16GHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 500 MHz |
טולרנס ±0.1nH | גודל / מידה אורך 0.024 אינץ' x רוחב 0.012 אינץ' (0.60 מ"מ x 0.30 מ"מ) |