LQW15AN4N7C00D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-1139-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-1139-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-1139-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQW15AN4N7C00D
תיאור
FIXED IND 4.7NH 750MA 70 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 nH לא מסוכך חוט מלופף משרן 750 mA ‎70mOhm מקס' 0402 (1005 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LQW15AN4N7C00D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎70mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
25 ב-250MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
8GHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 MHz
סוג
חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
השראות
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.024‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.60‏ מ"מ)
טולרנס
±0.2nH