LQW15AN4N7D10D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-8442-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-8442-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-8442-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQW15AN4N7D10D
תיאור
FIXED IND 4.7NH 800MA 51 MOHM
תיאור מפורט
4.7 nH לא מסוכך חוט מלופף משרן 800 mA ‎51mOhm מקס' 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
LQW15AN4N7D10D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎51mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
30 ב-250MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
8GHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 MHz
טולרנס
±0.5nH