LQW15AN4N7D80D
מק"ט מוצר של DigiKey
LQW15AN4N7D80D-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQW15AN4N7D80D
תיאור
FIXED IND 4.7NH 1.2A 71 MOHM SMD
תיאור מפורט
4.7 nH לא מסוכך חוט מלופף משרן 1.2 A ‎71mOhm מקס' 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
LQW15AN4N7D80D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎71mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
31 ב-250MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
8GHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 MHz
טולרנס
±0.5nH