LQW18AS10NJ00D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-LQW18AS10NJ00DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-LQW18AS10NJ00DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-LQW18AS10NJ00DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQW18AS10NJ00D
תיאור
FIXED IND 10NH 700MA 130 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 nH לא מסוכך חוט מלופף משרן 700 mA ‎130mOhm מקס' 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
LQW18AS10NJ00D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎130mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
31 ב-250MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
4.8GHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
250 MHz
סוג
חוט מלופף
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
0603
טולרנס
±5%