LQW2BAS5N6J00L | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 5.6NH 600MA 80 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 5.6 nH לא מסוכך חוט מלופף משרן 600 mA 80mOhm מקס' 0805 (2015 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LQW2BAS5N6J00L דגמים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) 80mOhm מקס' |
יצרן | Q @ תדר 65 ב-1GHz |
סדרה | תדר - תהודה עצמית 5.9GHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 250 MHz |
סוג חוט מלופף | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
חומר - ליבה | מארז / תיבה 0805 (2015 מטרי) |
השראות | גודל / מידה אורך 0.082 אינץ' x רוחב 0.060 אינץ' (2.09 מ"מ x 1.53 מ"מ) |
טולרנס ±5% | גובה - מקובע (מרבי) 0.060 אינץ' (1.52 מ"מ) |