LQW2BAS5N6J00L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-5644-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-5644-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-5644-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQW2BAS5N6J00L
תיאור
FIXED IND 5.6NH 600MA 80 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
5.6 nH לא מסוכך חוט מלופף משרן 600 mA ‎80mOhm מקס' 0805 (2015 מטרי)
מודלים EDA/CAD
LQW2BAS5N6J00L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎80mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
65 ב-1GHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
5.9GHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
250 MHz
סוג
חוט מלופף
מארז‏ / תיבה
0805 (2015 מטרי)
השראות
גודל / מידה
אורך 0.082‏ אינץ' x‏ רוחב 0.060‏ אינץ' (2.09 מ"מ x‏ 1.53‏ מ"מ)
טולרנס
±5%