LQW2UAS12NG0CL
מק"ט מוצר של DigiKey
490-18470-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-18470-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-18470-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQW2UAS12NG0CL
תיאור
FIXED IND 12NH 1A 90 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 nH לא מסוכך חוט מלופף משרן 1 A ‎90mOhm מקס' 1008 (2520 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LQW2UAS12NG0CL דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎90mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
50 ב-500MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
3.3GHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
50 MHz
סוג
חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
1008 (2520 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
1008
טולרנס
±2%