LQW2UAS1R0J00L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-5706-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-5706-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-5706-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQW2UAS1R0J00L
תיאור
FIXED IND 1UH 370MA 1.75 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µH לא מסוכך חוט מלופף משרן 370 mA ‎1.75Ohm מקס' 1008 (2520 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LQW2UAS1R0J00L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎1.75Ohm מקס'
יצרן
Q @ תדר
35 ב-50MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
290MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
25 MHz
סוג
חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
1008 (2520 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
1008 (2520 מטרי)
טולרנס
±5%