LQW2UAS1R0J00L | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 1UH 370MA 1.75 OHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1 µH לא מסוכך חוט מלופף משרן 370 mA 1.75Ohm מקס' 1008 (2520 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LQW2UAS1R0J00L דגמים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) 1.75Ohm מקס' |
יצרן | Q @ תדר 35 ב-50MHz |
סדרה | תדר - תהודה עצמית 290MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 25 MHz |
טולרנס ±5% | גודל / מידה אורך 0.103 אינץ' x רוחב 0.096 אינץ' (2.62 מ"מ x 2.45 מ"מ) |