LQW32FT2R2M0HL
מק"ט מוצר של DigiKey
490-LQW32FT2R2M0HLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-LQW32FT2R2M0HLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-LQW32FT2R2M0HLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQW32FT2R2M0HL
תיאור
FIXED IND 2.2UH 1A 190 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1 A ‎190mOhm מקס' 1210 (3225 מטרי)
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎190mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
200MHz
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
טולרנס
±20%
מארז ההתקן של הספק
1210
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
1A