NFE61HT101Z2A9L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-6948-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-6948-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-6948-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFE61HT101Z2A9L
תיאור
FILTER LC(T) 100PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
LC (T-סוג) EMI מסנני שלישי הזמנה מעביר תדר נמוך 1 ערוץ C = 100pF 2 A 2706 (6816 מטרי), 3 פדי PC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NFE61HT101Z2A9L דגמים
קטגוריה
ערכים
C = 100pF
יצרן
Murata Electronics
הגנת ESD
לא
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - נומינלי
100V
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
מעביר תדר נמוך
מארז‏ / תיבה
2706 (6816 מטרי), 3 פדי PC
סדר מסננים
שלישי
גודל / מידה
אורך 0.268‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (6.80 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
טכנולוגיה
LC (T-סוג)
גובה
0.075‏ אינץ' (1.90‏ מ"מ)
מספר הערוצים
1
מספר מוצר בסיס
זרם
2 A