NFE61HT102F2A9L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-6949-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-6949-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-6949-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFE61HT102F2A9L
תיאור
FILTER LC(T) 1000PF SMD
תיאור מפורט
LC (T-סוג) EMI מסנני שלישי הזמנה מעביר תדר נמוך 1 ערוץ C = 1000pF 2 A 2706 (6816 מטרי), 3 פדי PC
מודלים EDA/CAD
NFE61HT102F2A9L דגמים
קטגוריה
ערכים
C = 1000pF
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מתח - נומינלי
100V
1
מספר מוצר בסיס
זרם
2 A