NFE61PT101Z1H9L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-11833-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-11833-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-11833-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFE61PT101Z1H9L
תיאור
FILTER LC(T) 100PF SMD
תיאור מפורט
LC (T-סוג) EMI מסנני שלישי הזמנה מעביר תדר נמוך 1 ערוץ C = 100pF 2 A 2706 (6816 מטרי), 3 פדי PC
מודלים EDA/CAD
NFE61PT101Z1H9L דגמים
קטגוריה
ערכים
C = 100pF
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
מתח - נומינלי
50V
זרם
2 A