NFM15CC222D1A3D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-16917-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-16917-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-16917-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFM15CC222D1A3D
תיאור
CAP FEEDTHRU 2200PF 20% 10V 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2200 pF קבלי מעבר (feed through) 10V 1 A 40mOhm 0402‏ (1005 מטרי), 3 פדי PC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NFM15CC222D1A3D דגמים
קטגוריה
זרם
1 A
יצרן
Murata Electronics
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
40mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0402‏ (1005 מטרי), 3 פדי PC
סוג
השחל
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
קיבוליות
2200 pF
גובה (מקס')
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מספר מוצר בסיס
מתח - נומינלי
10V