NFM15PC146R0G3D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-18095-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-18095-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-18095-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFM15PC146R0G3D
תיאור
CAP FEEDTHRU 14UF 20% 4V 0402
תיאור מפורט
14 µF קבלי מעבר (feed through) 4V 2 A 30mOhm 0402‏ (1005 מטרי), 3 פדי PC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NFM15PC146R0G3D דגמים
קטגוריה
מתח - נומינלי
4V
זרם
2 A
סדרה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
30mOhm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
קיבוליות
14 µF
טולרנס
±20%