NFM15PC474D0G3D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-NFM15PC474D0G3DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-NFM15PC474D0G3DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-NFM15PC474D0G3DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFM15PC474D0G3D
תיאור
CAP FEEDTHRU 0.47UF 20% 4V 0402
תיאור מפורט
0.47 µF קבלי מעבר (feed through) 4V 2 A 30mOhm 0402‏ (1005 מטרי), 3 פדי PC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NFM15PC474D0G3D דגמים
קטגוריה
זרם
2 A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
30mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
קיבוליות
0.47 µF
גובה (מקס')
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מספר מוצר בסיס
מתח - נומינלי
4V