NFM18CC222R1C3D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-6965-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-6965-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-6965-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFM18CC222R1C3D
תיאור
CAP FEEDTHRU 2200PF 20% 16V 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2200 pF קבלי מעבר (feed through) 16V 700 mA 300mOhm 0603 (1608 מטרי), 3 פדי PC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NFM18CC222R1C3D דגמים
קטגוריה
זרם
700 mA
יצרן
Murata Electronics
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
300mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי), 3 פדי PC
סוג
השחל
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
קיבוליות
2200 pF
גובה (מקס')
0.028‏ אינץ' (0.70‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מספר מוצר בסיס
מתח - נומינלי
16V