NFM18CC471R1C3D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-6968-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-6968-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-6968-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFM18CC471R1C3D
תיאור
CAP FEEDTHRU 470PF 20% 16V 0603
תיאור מפורט
470 pF קבלי מעבר (feed through) 16V 500 mA 300mOhm 0603 (1608 מטרי), 3 פדי PC
מודלים EDA/CAD
NFM18CC471R1C3D דגמים
קטגוריה
זרם
500 mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
300mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
470 pF
גובה (מקס')
0.028‏ אינץ' (0.70‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מספר מוצר בסיס
מתח - נומינלי
16V