NFM18HC106D0G3L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-NFM18HC106D0G3LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-NFM18HC106D0G3LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-NFM18HC106D0G3LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFM18HC106D0G3L
תיאור
CAP FEEDTHRU 10UF 20% 4V 0603
תיאור מפורט
10 µF קבלי מעבר (feed through) 4V 4 A 30mOhm 0603 (1608 מטרי), 3 פדי PC
מודלים EDA/CAD
NFM18HC106D0G3L דגמים
קטגוריה
זרם
4 A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
30mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
קיבוליות
10 µF
טולרנס
±20%
גובה (מקס')
0.053‏ אינץ' (1.35‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
4V