NFM21HC223R1H3D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-8460-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-8460-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-8460-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFM21HC223R1H3D
תיאור
CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.022 µF קבלי מעבר (feed through) 50V 2 A 30mOhm 0805 (2012 מטרי), 3 פדי PC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NFM21HC223R1H3D דגמים
קטגוריה
זרם
2 A
יצרן
Murata Electronics
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
30mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
השחל
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי), 3 פדי PC
קיבוליות
0.022 µF
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה (מקס')
0.037‏ אינץ' (0.95‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50V