NFM31KC223R1H3L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-12814-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-12814-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-12814-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFM31KC223R1H3L
תיאור
CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.022 µF קבלי מעבר (feed through) 50V 10 A ‎1.5mOhm‎ 1206 (3216 מטרי), 3 פדי PC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NFM31KC223R1H3L דגמים
קטגוריה
זרם
10 A
יצרן
Murata Electronics
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎1.5mOhm‎
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי), 3 פדי PC
סוג
השחל
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
קיבוליות
0.022 µF
גובה (מקס')
0.059‏ אינץ' (1.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מספר מוצר בסיס
מתח - נומינלי
50V