NFM3DCC222R1H3L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-11846-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-11846-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-11846-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFM3DCC222R1H3L
תיאור
CAP FEEDTHRU 2200PF 50V 1205
תיאור מפורט
2200 pF קבלי מעבר (feed through) 50V 300 mA 1205 (3212 מטרי), 3 פדי PC
מודלים EDA/CAD
NFM3DCC222R1H3L דגמים
קטגוריה
מתח - נומינלי
50V
זרם
300 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
1205 (3212 מטרי), 3 פדי PC
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
קיבוליות
2200 pF
גובה (מקס')
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
טולרנס
-20%, +50%