NFZ03SG331SN10D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-NFZ03SG331SN10DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-NFZ03SG331SN10DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-NFZ03SG331SN10DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFZ03SG331SN10D
תיאור
FERRITE BEAD 330 OHM 0201 1LN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 Ohms @ 900 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0201 (0603 מטרי) 305mA 600mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NFZ03SG331SN10D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
600mOhm
יצרן
Murata Electronics
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
גובה (מקס')
0.013‏ אינץ' (0.33‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.024‏ אינץ' x‏ רוחב 0.012‏ אינץ' (0.60 מ"מ x‏ 0.30‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
330 Ohms @ 900 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
305mA