NFZ03SG501SN10D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-18081-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-18081-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-18081-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFZ03SG501SN10D
תיאור
FERRITE BEAD 500 OHM 0201 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500 Ohms @ 900 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0201 (0603 מטרי) 275mA 680mOhm
מודלים EDA/CAD
NFZ03SG501SN10D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
680mOhm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
500 Ohms @ 900 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
275mA