NFZ2MSD101SZ10L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-NFZ2MSD101SZ10LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-NFZ2MSD101SZ10LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-NFZ2MSD101SZ10LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFZ2MSD101SZ10L
תיאור
FERRITE BEAD 100 OHM 0806 1LN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0806 (2016 מטרי) 5.2A 18mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NFZ2MSD101SZ10L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
18mOhm
יצרן
Murata Electronics
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0806 (2016 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.047‏ אינץ' (1.20‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
100 Ohms @ 100 MHz
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
דירוג זרם (מקס')
5.2A