NFZ2MSD150SN10L | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FERRITE BEAD 15 OHM 0806 1LN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 21 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 15 Ohms @ 10 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0806 (2016 מטרי) 4.4A 23mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | NFZ2MSD150SN10L דגמים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) (מקס') 23mOhm |
יצרן Murata Electronics | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סדרה | מארז / תיבה 0806 (2016 מטרי) |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סטטוס החלק פעיל | גובה (מקס') 0.047 אינץ' (1.20 מ"מ) |
מספר הקווים 1 | גודל / מידה אורך 0.079 אינץ' x רוחב 0.063 אינץ' (2.00 מ"מ x 1.60 מ"מ) |
עכבה @ תדר 15 Ohms @ 10 MHz | מספר מוצר בסיס |
דירוג זרם (מקס') 4.4A |