NFZ2MSD200SN10L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-NFZ2MSD200SN10LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-NFZ2MSD200SN10LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-NFZ2MSD200SN10LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFZ2MSD200SN10L
תיאור
FERRITE BEAD 20 OHM 0806 1LN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20 Ohms @ 10 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0806 (2016 מטרי) 3.9A 28mOhm
מודלים EDA/CAD
NFZ2MSD200SN10L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
28mOhm
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
עכבה @ תדר
20 Ohms @ 10 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
3.9A