NFZ2MSD900SN10L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-NFZ2MSD900SN10LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-NFZ2MSD900SN10LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-NFZ2MSD900SN10LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFZ2MSD900SN10L
תיאור
FERRITE BEAD 90 OHM 0806 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
90 Ohms @ 10 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0806 (2016 מטרי) 2A ‎95mOhm‎
מודלים EDA/CAD
NFZ2MSD900SN10L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎95mOhm‎
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
עכבה @ תדר
90 Ohms @ 10 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
2A