NFZ32BW151HN11L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-NFZ32BW151HN11LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-NFZ32BW151HN11LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-NFZ32BW151HN11LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFZ32BW151HN11L
תיאור
FERRITE BEAD 150 OHM 2SMD 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 Ohms @ 1 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads ‎2-SMD, מוליכים שטוחים 700mA ‎822mOhm‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NFZ32BW151HN11L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎822mOhm‎
יצרן
Murata Electronics
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סדרה
מארז‏ / תיבה
‎2-SMD, מוליכים שטוחים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
גובה (מקס')
0.067‏ אינץ' (1.70‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
150 Ohms @ 1 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
700mA