NFZ32BW210HN10L אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 2,243
גיליון נתונים
21 Ohms @ 1 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads ‎2-SMD, מוליכים שטוחים 1.2A ‎144mOhm‎