NFZ32BW210HN11L | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FERRITE BEAD 21 OHM 2SMD 1LN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 21 Ohms @ 1 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 2-SMD, מוליכים שטוחים 1.55A 120mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | NFZ32BW210HN11L דגמים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) (מקס') 120mOhm |
יצרן Murata Electronics | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
עכבה @ תדר 21 Ohms @ 1 MHz | מספר מוצר בסיס |
דירוג זרם (מקס') 1.55A |