NFZ32BW221HN10L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-9301-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-9301-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-9301-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFZ32BW221HN10L
תיאור
FERRITE BEAD 220 OHM 2SMD 1LN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 Ohms @ 1 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads ‎2-SMD, מוליכים שטוחים 390mA 1.38Ohm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NFZ32BW221HN10L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
1.38Ohm
יצרן
Murata Electronics
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סדרה
מארז‏ / תיבה
‎2-SMD, מוליכים שטוחים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
גובה (מקס')
0.067‏ אינץ' (1.70‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
220 Ohms @ 1 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
390mA