PLT5BPH3013R7SNL
מק"ט מוצר של DigiKey
490-10978-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-10978-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-10978-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PLT5BPH3013R7SNL
תיאור
CMC 2.2A 2LN 300OHM SMD AEC-Q200
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 300 Ohms @ 10 MHz 2.2A DCR ‎11mOhm‎ (טיפוסי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PLT5BPH3013R7SNL דגמים
קטגוריה
מתח נקוב - DC
80V
יצרן
Murata Electronics
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
300 Ohms @ 10 MHz
מארז‏ / תיבה
אנכי‏, 4 פדים למעגל מודפס
דירוג זרם (מקס')
2.2A
מספר מוצר בסיס
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎11mOhm‎ (טיפוסי)