PRG21BC2R2MM1RK
מק"ט מוצר של DigiKey
490-PRG21BC2R2MM1RKTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-PRG21BC2R2MM1RKCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-PRG21BC2R2MM1RKDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PRG21BC2R2MM1RK
תיאור
PTC RESET FUSE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קרמי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 27V 220 mA Ih הרכבה משטחית 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PRG21BC2R2MM1RK דגמים
קטגוריה
זרם - מקס'
15 A
יצרן
Murata Electronics
התנגדות - 25°C (טיפוסית)
2.2 Ohms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
סוג
קרמי
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
מתח - מקס'
27V
גובה - מקובע (מרבי)
0.059‏ אינץ' (1.50‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
220 mA
סוכנות הרשאות
TUV, UL, VDE
זרם - ניתוק (It)
500 mA