RCER71H334K1A2H03B
מק"ט מוצר של DigiKey
490-12877-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RCER71H334K1A2H03B
תיאור
CAP CER 0.33UF 50V X7R RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.33 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RCER71H334K1A2H03B דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים
AEC-Q200
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.157‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (4.00 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
תצורת המוליכים
ישר
מקדם טמפרטורה
מספר מוצר בסיס
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C