RDE5C2A101J0K1H03B
מק"ט מוצר של DigiKey
490-8730-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RDE5C2A101J0K1H03B
תיאור
CAP CER 100PF 100V NP0 RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RDE5C2A101J0K1H03B דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.157‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (4.00 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
טולרנס
±5%