RDER71H222K0K1H03B
מק"ט מוצר של DigiKey
490-8828-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RDER71H222K0K1H03B
תיאור
CAP CER 2200PF 50V X7R RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2200 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RDER71H222K0K1H03B דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.157‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (4.00 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
טולרנס
±10%