RDER71H222K0M1H03A
מק"ט מוצר של DigiKey
490-9158-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-9158-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RDER71H222K0M1H03A
תיאור
CAP CER 2200PF 50V X7R RADIAL
תיאור מפורט
2200 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
מודלים EDA/CAD
RDER71H222K0M1H03A דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
גודל / מידה
אורך 0.157‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (4.00 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±10%