RDER71H333K0P1H03B
מק"ט מוצר של DigiKey
490-8841-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RDER71H333K0P1H03B
תיאור
CAP CER 0.033UF 50V X7R RADIAL
תיאור מפורט
0.033 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
מודלים EDA/CAD
RDER71H333K0P1H03B דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 0.157‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (4.00 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±10%