RDER72A103K0S1H03A | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10000 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה X7R רדיאלי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | RDER72A103K0S1H03A דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן | יישומים |
סדרה | סוג ההרכבה |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | מארז / תיבה רדיאלי |
סטטוס החלק פעיל | גודל / מידה אורך 0.157 אינץ' x רוחב 0.098 אינץ' (4.00 מ"מ x 2.50 מ"מ) |
קיבוליות | גובה - מקובע (מרבי) 0.236 אינץ' (6.00 מ"מ) |
טולרנס ±10% | ריווח מוליכים 0.098 אינץ' (2.50 מ"מ) |