RDER72A105K2K1H03B
מק"ט מוצר של DigiKey
490-8868-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RDER72A105K2K1H03B
תיאור
CAP CER 1UF 100V X7R RADIAL
תיאור מפורט
1 µF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
מודלים EDA/CAD
RDER72A105K2K1H03B דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 0.217‏ אינץ' x‏ רוחב 0.124‏ אינץ' (5.50 מ"מ x‏ 3.15‏ מ"מ)
טולרנס
±10%