RDER72A105K2M1H03A
מק"ט מוצר של DigiKey
490-9198-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-9198-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RDER72A105K2M1H03A
תיאור
CAP CER 1UF 100V X7R RADIAL
תיאור מפורט
1 µF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
מודלים EDA/CAD
RDER72A105K2M1H03A דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
גודל / מידה
אורך 0.217‏ אינץ' x‏ רוחב 0.124‏ אינץ' (5.50 מ"מ x‏ 3.15‏ מ"מ)
טולרנס
±10%