XRCGA24M000FBA1BR0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-XRCGA24M000FBA1BR0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-XRCGA24M000FBA1BR0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-XRCGA24M000FBA1BR0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XRCGA24M000FBA1BR0
תיאור
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
24 MHz ±15ppm גבישים 8pF 110 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
XRCGA24M000FBA1BR0 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
110 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר
24 MHz
יציבות התדר
±35ppm
אפיצות תדר
±15ppm
קיבוליות עומס
8pF