XRCGA30M000FBA1BR0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-XRCGA30M000FBA1BR0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-XRCGA30M000FBA1BR0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-XRCGA30M000FBA1BR0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XRCGA30M000FBA1BR0
תיאור
CRYSTAL 30.0MHZ SMD
תיאור מפורט
30 MHz ±15ppm גבישים 8pF 70 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
70 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר
30 MHz
יציבות התדר
±45ppm
אפיצות תדר
±15ppm
קיבוליות עומס
8pF