XRCGA50M000F3A1BR0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-XRCGA50M000F3A1BR0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-XRCGA50M000F3A1BR0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-XRCGA50M000F3A1BR0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XRCGA50M000F3A1BR0
תיאור
CRYSTAL 50.0MHZ SMD
תיאור מפורט
50 MHz ±30ppm גבישים 8pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
XRCGA50M000F3A1BR0 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר
50 MHz
יציבות התדר
±45ppm
אפיצות תדר
±30ppm
קיבוליות עומס
8pF