XRCGB24M000F1SBAR0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-XRCGB24M000F1SBAR0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-XRCGB24M000F1SBAR0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-XRCGB24M000F1SBAR0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XRCGB24M000F1SBAR0
תיאור
2.0X1.6MM 24.0MHZ CRYSTAL UNIT +
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 MHz ±10ppm גבישים 6pF 70 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
XRCGB24M000F1SBAR0 דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
70 Ohms
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סטטוס החלק
פעיל
תדר
24 MHz
יציבות התדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.028‏ אינץ' (0.70‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm
מספר מוצר בסיס
קיבוליות עומס
6pF