XRCGB25M000F3A16R0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-XRCGB25M000F3A16R0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-XRCGB25M000F3A16R0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-XRCGB25M000F3A16R0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XRCGB25M000F3A16R0
תיאור
2.0X1.6MM 25.0MHZ CRYSTAL UNIT +
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz ±30ppm גבישים 10pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
XRCGB25M000F3A16R0 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±35ppm
אפיצות תדר
±30ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.028‏ אינץ' (0.70‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
10pF