XRCGB26M000F0L00R0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-16963-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-16963-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-16963-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XRCGB26M000F0L00R0
תיאור
CRYSTAL 26.0000MHZ 6PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
26 MHz ±100ppm גבישים 6pF 150 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
XRCGB26M000F0L00R0 דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
150 Ohms
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סטטוס החלק
פעיל
תדר
26 MHz
יציבות התדר
±50ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.028‏ אינץ' (0.70‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±100ppm
מספר מוצר בסיס
קיבוליות עומס
6pF