XRCGB26M000F1S2BR0 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | 2.0X1.6MM 26.0MHZ CRYSTAL UNIT + |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 26 MHz ±10ppm גבישים 6pF 60 Ohms 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | XRCGB26M000F1S2BR0 דגמים |
קטגוריה | ESR (התנגדות טורית שקולה) 60 Ohms |
יצרן | אופן פעולה בסיסי |
סדרה | טמפרטורת פעולה -30°C ~ 85°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה |
סוג גבישMHz | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (1.6x2) |
תדר 26 MHz | גודל / מידה אורך 0.079 אינץ' x רוחב 0.063 אינץ' (2.00 מ"מ x 1.60 מ"מ) |
יציבות התדר ±10ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.028 אינץ' (0.70 מ"מ) |
אפיצות תדר ±10ppm | מספר מוצר בסיס |
קיבוליות עומס 6pF |